Skip to main content

Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych

Odsłon 227

Dbając o bezpieczeństwo naszych uczniów w czasie zbliżających się ferii zimowych, 24 stycznia 2024 r. odbyło się spotkanie profilaktyczno-edukacyjne z dzielnicowym Posterunku Policji  w Czarnej Dąbrówce - aspirantem Bartłomiejem Żwirkiem.

Podczas prelekcji dla klas I –IV,  policjant przypomniał  o zagrożeniach mogących pojawić się w trakcie ferii. Szczególnie skupił się na omówieniu zasad bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych,  zabaw na świeżym powietrzu oraz pobycie w domu. Przypomniał zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz o zachowaniu rozsądku w kontaktach z nieznajomymi osobami.  Niezależnie od tego, gdzie uczniowie będą spędzać czas wolny, ważne jest zachowanie podstawowych zasad i przepisów bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych
Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych
Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych
Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych
Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych
Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych
Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych
Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych
Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych
Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych

Pozaj naszą szkołe -
Naszą historie i patrona

Wpajamy uczniom wiarę w siebie